sklep
Zadzwoń: 44 633 38 40Email: batis@batis.pl

Batis

Cena Detal
4,95
Cena Hurt
Zazdwoń 517 222 523
Menu s
Klimatyzacja serwis
ikona (44) 633-38-40 wew. 34
ikona

Serwis Samochodów Osobowych jest Czynny  od Poniedziałku  do  Piątku  w godzinach  8-17 , w Soboty 8-14.

 

 

SERWIS  KLIMATYZACJI  KONTAKTY : 

  • samochody osobowe     517 180 099
  • samochody ciężarowe   501 796 968
  • autobusy                        501 796 968
  • Ogólny                           44 633 38 40 wew.  34 i 21.

Przegląd klimatyzacji połączony z wymianą filtra kabinowego trzeba wykonać przynajmniej raz w roku. Najlepiej wiosną.

Przegląd klimatyzacji samochodowej powinien obejmować jej odgrzybienie i czyszczenie, sprawdzenie szczelności i wymianę czynnika chłodzącego oraz montaż nowego filtra kabinowego

Klimatyzacja w samochodzie odpowiada za poprawienie komfortu jazdy i samopoczucia kierowcy w czasie upałów. Osusza i schładza powietrze w kabinie auta. Podczas deszczu szybko pozwala pozbyć się pary wodnej, która osadza się na wewnętrznych częściach szyb.

Przynajmniej raz w roku warto przeprowadzić tę operację, choć mechanicy zalecają nawet dwukrotnie częściej. W serwisie należy sprawdzić na termometrze, na ile klimatyzacja jest wydajna, czyli czy schładza powietrze do określonej temperatury. 8-10 stopni Celsjusza powinno być bez problemu osiągnięte po włączeniu maksymalnego chłodzenia. Oczywiście, jeśli urządzenie jest w pełni sprawne.

Poza tym niezbędna jest dezynfekcja, potocznie zwana odgrzybieniem klimatyzacji. Bakterie i drobnoustroje dostające się do wnętrza auta przez kratki nawiewu, mogą bowiem być niebezpieczne dla zdrowia kierowcy i pasażerów.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SERWISU SAMOCHODÓW OSOBOWYCH:

PON-PT. 7:00 - 18:00

SOBOTY 7:00 - 14:00

 

Urządzenie do obsługi układów klimatyzacji w autobusach, samochodach ciężarowych, dostawczych i osobowych firmy SPX Robinair to automat, w którym czas obsługi został zredukowany do minimum.

AC 790 PRO jest to zaawansowane i w pełni automatyczne urządzenie do obsługi układów klimatyzacji. Dzięki zastosowaniu dużego 40 litrowego zbiornika na czynnik chłodzący urządzenie przeznaczone jest do obsługi pojazdów o dużych i rozbudowanych układach AC, takich jakie występują w autobusach i
samochodach ciężarowych.
Posiada możliwość programowania czasu wytwarzania próżni dzięki bardzo wydajnej pompie próżniowej, która pozwala uzyskać wysokiej klasy osuszone powietrza w układzie. Jest to niezbędne do prawidłowej i długotrwałej pracy układu klimatyzacji w pojazdach, ponieważ czynnik chłodzący bardzo łatwo wiąże wodę tworząc kwaśne związki chemiczne negatywnie wpływające na układ.
Jednostka posiada dodatkową pompę mechaniczną do wtłaczania czynnika chłodniczego do układu klimatyzacji
pojazdu.

 

Aby jeszcze lepiej wykonywac usługi w zakresie Klimatyzacji zakupiliśmy najnowsze urzadzenie  STACJA DO NAPEŁNIANIA KLIMATYZACJI WAECO 2000. Zapraszamy użytkowników samochodów ciężarówych, autobusów i samochodów osobowych. 

 

Urządzenia do serwisowania klimatyzacji niemieckiej firmy Waeco od lat są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Solidna konstrukcja począwszy od metalowej obudowy a skończywszy na komponentach wewnętrznych dobieranych przede wszystkim wg kryteriów jakościowych, połączone z przemyślaną, przyjazną  obsługą i optymalną wydajnością stanowią poważne argumenty przy wyborze urządzenia.
Ścisła współpraca z branżą samochodową pozwala wcześniej przewidzieć kierunki rozwoju urządzeń do serwisu klimatyzacji. To umożliwia tworzenie innowacyjnych produktów które wyznaczają nowe kierunki rozwoju.
Urządzeniom do serwisowania klimatyzacji Waeco zaufało wielu producentów pojazdów zaufaliśmy i my jako firma z gatunku firm typowo motoryzacyjnych.

 

Stacja ASC 2000 wykonuje poniższe procesy całkowicie automatycznie:
› Odzyskiwanie i oczyszczanie czynnika chłodniczego
› Pomiar ciśnienia w układzie klimatyzacji
› Odzyskiwanie zużytego oleju
› Opróżnianie
› Kontrola szczelności
› Podawanie świeżego oleju i dodatku UV
› Podawanie czynnika chłodniczego z kompensacją ilości czynnika w elastycznych przewodach serwisowych

  asc1000.jpg

zapraszamy. CHCESZ UMÓWIĆ SIE NA KLIMATYZACJĘ DZWOŃ !!!!

  • samochody osobowe     517 180 099
  • samochody ciężarowe   501 796 968
  • autobusy                        501 796 968

 

47.jpeg  48.jpeg  

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 119756