sklep
Zadzwoń: 44 633 38 40Email: batis@batis.pl

Batis

Cena Detal
4,95
Cena Hurt
Zazdwoń 517 222 523
Menu s
Stacja paliw
ikona (44) 633-38-40 wew.27
ikona stacja.paliw@batis.pl

 

Zapraszamy Państwa:

od poniedziałku do piątku, w godz. 6:00 - 18:00
w soboty,                          w godz. 7:00 - 12:00

email: stacja.paliw@batis.pl

 

 

Stacja Paliw

          Miarą jakości produktów i usług Spółki jest jak największa satysfakcja jej Klientów. Zapewnienie wysokiej jakości zgodnej ze standardami obowiązującymi na rynku jest jedną z najważniejszych wartości w kulturze organizacyjnej Spółki.
         Dotyczy to bez wyjątku wszystkich produktów bądź usług oferowanych przez Spółkę a więc i paliw. Jakość Oleju Npędowego  w silniku o zapłonie samoczynnym (diesel) jest ważna ze względu na procesy spalania, jakie w nim zachodzą. To bardzo skomplikowany proces, o wiele bardziej złożony niż w silniku o zapłonie iskrowym (benzynowym). Nigdy nie mieliśmy w ofercie "bardzo taniego" oleju napędowego, ale zawsze oferujemy naszym klientom bardzo dobrej jakości paliwo z Rafinerii Gdańskiej lub PKN ORLEN po rozsądnych cenach. Sprzedawane na stacji paliwowej paliwa spełniają Polskie Normy Jakości dla paliw pędnych (PN-EN 590:2006 dla oleju napędowego).

        Wysiłek inwestycyjny Koncernów sprawia, że oleje napędowe odpowiadają w pełni wymaganiom europejskim, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższają. Składy chemiczne olejów napędowych dobierane są na podstawie najnowszych światowych badań. Ponadto ORLEN - jako pierwszy producent w Polsce - zaczął zabezpieczać swoje produkty przed skażeniem mikrobiologicznym.

Ad Blue

        Od pewnego czasmu na naszej Stacji Paliw można zaopatrzyć się w Roztów mocznika Ad Blue.  AdBlue stosuje się jako środek redukujący ilość szkodliwych cząstek spalin w silnikach wysokoprężnych wyposażonych w technologię SCR. AdBlue jest płynem stosowanym w samochodach nowej generacji, w których wmontowany jest system dopalania gazów SCR. AdBlue jest farmaceutycznej czystości roztworem mocznika, spełniajacym wymagania normy DIN 70 070

SKLEP

    Na Stacji Paliw prowadzimy też sklep w którym to można kupić papierosy, napoje , piwo, słodycze, oraz akcesoria motoryzacyjne.

 
 WIELE FIRM I OSÓB PRYWATNYCH JUŻ NAM ZAUFAŁO.
I TY DOŁĄCZ DO NAS !
ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

>>> Zapraszamy do Nas firmy i osoby prywatne ! <<<

imag0181.jpg imag0185.jpg imag0189.jpg
imag0187.jpg nowe_002.jpg 14.jpeg
40.jpeg imag0182.jpg imag0184.jpg
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 119762